podle typu:

0 Kč

Basket
Košík

Služby

Prodej svítidel

Prodáváme svítidla významných českých výrobců designových svítidel Ateh, Brokis, Eco-Design, Halla, Lasvit, Lucis, Osmont a Preciosa. V naší nabídce také najdete světové výrobce svítidel Artemide, Atelier Sedap, Bega, Cini&Nils, Fabbian, Fontana Arte, Il Fanale, In-es, Ingo Maurer, Luceplan, Occhio, Oty Light, Panzzeri, SLV, Viabizzuno a mnoho dalších. Svítidly Eco-Design a Preciosa jsme zařídili náš předváděcí showroom v Prvního pluku 17/320, Praha 8 Karlín. Naleznete zde průřez všech výrobních řad svítidel Eco-Design a Preciosa.

Prodej vypínačů

V naší nabídce naleznete vypínače nejvýznamnějších výrobců ABB, Arnould, Bticino, Berker, Fede, Jung, Lithoss, Meljac, Merten, Pulsanterie Toscane, Schneider a další. Všichni výrobci nabízí širokou škálu materiálů a tvarů designových vypínačů, které splní všechna očekávání od kvalitní elektroinstalace.  Našim zákazníkům jsme schopni dodat vše potřebné pro kvalitní elektroinstalaci, jako jsou domácí telefony a videotelefony, rozvaděče, jištění, světelné zdroje a mnoho dalšího pro kompletní elektroinstalaci.

Návrh a montáž

K svítidlům a elektroinstalaci nabízíme odbornou montáž našimi smluvními partnery. Po odborné konzultaci, jsme schopni navrhnout a zrealizovat kompletní elektroinstalace při rekonstrukci nebo stavbě vaší nové nemovitosti. Navrhneme vám osvětlení, které splní všechna vaše očekávaní a bude splňovat požadavky na funkčnost a design ve vašem životním prostoru.